Direksjonen

Foto: Studio Prud
Robert Nielsen

Robert Nielsen

Formann

Daglig leder Malerkompaniet AS Malermester
robert@malerkompaniet.no
Tlf: +47 926 67 914
Morten Wraalsen

Morten Wraalsen

Nestformann

Serviceleder Vintervoll AS
morten.wraalsen@vintervoll.no
Tlf: +47 928 32 999
Olav Sneve

Olav Sneve

Styremedlem

Daglig leder Murmestrene Kammen & Sneve AS Murmester
muksne@online.no
Tlf: +47 977 27 603
Oddmund Sand

Oddmund Sand

Styremedlem

Daglig leder Sand Bygg AS Tømrermester
oddmund@sandbygg.no
Tlf: +47 911 29 255
Torgeir Rønning

Torgeir Rønning

Styremedlem

Daglig leder Dahle Blikk AS Blikkenslagermester
torgeir@dahleblikk.no
Tlf: +47 906 41 014
Nina Rieber

Nina Riber

Varamedlem

Daglig leder Salong Perfect Frisørmester
nina@salong-perfect.no
Tlf: +47

Raymond Wærdahl

Varamedlem

Trønderblikk Inneklima AS
raymond@tronderblikk.no
Tlf: +47 926 44 444