Formann

Robert Nielsen

Daglig leder Malerkompaniet AS
Malermester

robert@malerkompaniet.no
926 67 914

Nestformann

Morten Wraalsen

Serviceleder Vintervoll AS

morten.wraalsen@vintervoll.no
928 32 999

Styremedlem

Olav Sneve

Daglig leder Murmestrene Kammen & Sneve AS
Murmester

muksne@online.no
977 27 603

Styremedlem

Oddmund Sand

Daglig leder Sand Bygg AS
Tømrermester

oddmund@sandbygg.no
911 29 255

Styremedlem

Torgeir Rønning

Daglig leder Dahle Blikk AS
Blikkenslagermester

torgeir@dahleblikk.no
906 41 014

Varamedlem

Nina Riber

Daglig leder Salong Perfect
Frisørmester

nina@salong-perfect.no

Varamedlem

Raymond Wærdahl

Trønderblikk Inneklima AS

raymond@tronderblikk.no
926 44 444