Formann

Audhild Tystad

Daglig leder Agaton Sax AS
Frisørmester

audhild@agatonsax.no
481 44 645

Nestformann

Robert Nielsen

Daglig leder Malerkompaniet AS
Malermester

robert@malerkompaniet.no
926 67 914

Styremedlem

Peter A. C. Knudsen

Daglig leder Byggmester Knudsen AS
Tømrermester

peter@byggmesterk.no
928 57 200

Styremedlem

Morten Wraalsen

Serviceleder Vintervoll AS

morten.wraalsen@vintervoll.no
928 32 999
 

Varamedlem

Oddmund Sand

Daglig leder Sand Bygg AS
Tømrermester

oddmund@sandbygg.no
911 29 255

Styremedlem

Torgeir Rønning

Daglig leder Dahle Blikk AS
Blikkenslagermester

torgeir@dahleblikk.no
906 41 014

Varamedlem

Raymond Wærdahl

Hamstad AS

raymond@hamstad.no
926 44 444